Team

 • vendetta_slovenia30.jpg

  O.J.

  ejkejejs: Tramtařík, Oudžej, Jantařík, Tjamtadýdatjamtadádý

  post: trucgolman

  Ligovej gólman obklopenej nekopama pochází z Řep, kde v proslulé Gólmanské ulici vyrůstají šamani pruhovaných tyčí. Má malýho pejska a jezdí si v tátově bávu.

 • img00006.jpg

  Vest

  ejkejejs: Vestec u Prahy, Vestusák

  post: obrana

  Vysloužilej fodbalista SK Radotín kdysi čuchnul k tlumenýmu balónu a už se mu neodlepil od kopačky. Tmelí zadní řady, dožaduje se konverzace během zápasu a hazí si míč do vzduchu. Sice vsítí asi tak 2x za sezónu, ale o to jsou jeho góly důležitější - třeba ten poslední nám zachránil prdel ve skupině. Děkujeme.

 • img00003.jpg

  Obob

  ejkejejs: Bobo, Latex, ElTýExko

  post: obrana

  Jako obránce toho taky moc nenastřílí, ale v obraně nepropadá. Má rád pochvaly od golmana a ve Vendettě vede frakci hedonistů.

 • img_5584.jpg

  Soumíč

  ejkejejs: Kde sou míče?

  post: obrana

  Odchovanec pražského Tempa zapadl do Vendetty cca v roce 2007 a stal se naším nejlépe střílícím obráncem. Přestože jeho vzhled nedosahuje kvalit Páti Bergra, je pro nás jako ortodoxní levák velkou posilou. Přejeme mu pevnou kostru a tuhé svaly.

 • img000042.jpg

  Štěv

  ejkejejs: Poštěv, Bezštěváček

  post: obrana / útok

  Není žádným tajemstvím, že nás nejvíc drží na postu stopera v Zálesce, ale jako univerzál má své místo i na umělélých trávnících. Jeho obávané štěvovky už sice nejsou tak obávané, ale pořád je tam někde má. Navíc uběhl maratón.

 • IMG_6007.jpg

  Forest

  ejkejejs: Les

  post: outok

  Osmistovkař s čapíma nohama dokáže bravůrně obtěžovat rozehrávku soupeřů, střílet bodla po tramvajích, sbírat výhozy golmana a stavět se míčům do cesty ve správném úhlu - to vše po celou dobu zápasu s neutuchající intenzitou. Běž Foreste. Běž!!

 • Hula

  ejkejejs: HU LA

  post: outok, brankářská dvojka

  Rozražeč a kapitán Vendetty se vyznačuje tvrdou hlavou a vysokým nasazením během zápasu i mimo hřiště; strach z něj maj i spoluhráči. Během zápasu i mimo hřiště. Držitel jediného mezinárodního gólu Vendetty. Hyjé!!!

 • img000412.jpg

  Čaj

  ejkejejs: Čajééééééééé

  post: outok

  Kdysi rychlý mladík s tvrdou střelou už neni tak rychlý, ale dozrál v útočníka. Pokud ho na 6 neděl nezmasí nějaké Drahé anabolické hovado, měl by soutěžit o nejlepšího střelce mančaftu.

Detaily